Sisältöön »
 
Steralux
 

Yhteystiedot

 

Myynti Suomi

Asiakaspäällikkö
Asiakaspäällikkö

Toni Kulikoff

Puh. +358 40 095 8530
toni.kulikoff@stera.com 

Tuotepäällikkö
Tuotepäällikkö

Ville Saarinen

Puh. +358 40 732 8705
ville.saarinen@stera.com 

Tuotekehitysinsinööri
Tuotekehitysinsinööri

Ilona Koivisto

Puh. +358 400 991 298
ilona.koivisto@stera.com

Markkinointikoordinaattori
Markkinointikoordinaattori

Pauli Urmas

Puh. +358 40 683 1215
pauli.urmas@stera.com 

Toimisto
Toimisto

SteraLux toimisto

Puh. +358 40 683 1215
Turku, Tierankatu 6


 

Hallinto

Asiakaspäällikkö
Asiakaspäällikkö

Jere Anttila

Puh. +358 50 5233801
jere.anttila@stera.com

Hankintapäällikkö
Hankintapäällikkö

Marja Himanka

Puh. +358 40 4885231
marja.himanka@stera.com

Tuotekehityspäällikkö
Tuotekehityspäällikkö

Antti Kääriä

Puh. +358 40 4885247 
antti.kaaria@stera.com

 

Steralux

Stera
Technologies Oy

Tierankatu 5
FI-20520 Turku

Sähköpostilaatikot muodossa
etunimi.sukunimi@stera.com

Tilaa uutiskirje

Tietosuojaseloste »

 
 
 

Ota yhteyttä

 







 

Jätä tämä tyhjäksi


 
 

 
Pyydä tarjous

Asetukset

Sivustolla käytetään evästeitä palvelun turvallisuuden, tehokkuuden ja käytettävyyden takaamiseksi.

Käytämme Google Analyticsiä keräämään anonyymejä tilastoja kotisivuvierailijoiden liikennemääristä ja käyttäytymisestä. Käytämme tietoja tuotteidemme ja kotisivujemme käyttäjäkokemuksen kehittämiseen.

Hyväksy välttämättömät