Innehåll
Prenumerera på vårt nyhetsbrev
 
dji-0510.jpg
 

Kontaktupgifter

 

Försäljning i Finland

juhohaapasalo.jpg

Juho Haapasalo

Tel. +358 (0) 44 740 3025
juho.haapasalo@steralux.fi  

pekka-orne.jpg

Pekka Orne

Tel. +358 (0) 400 284 571
pekka.orne@steralux.fi


Teknisk support
Teknisk support

Ville Orne

Tel. +348 (0) 44 713 5155
ville.orne@steralux.fi

 

Försäljning i Sverige, Norge och Danmark

KEY ACCOUNT MANAGER
KEY ACCOUNT MANAGER

Jere Anttila

Tel. +358 (0)  50 5233801
jere.anttila@stera.com

 

administration

Vice President
Vice President

Jyri Kontio

Tel. +358 40 7541274
jyri.kontio@stera.com

Key Account Manager
Key Account Manager

Jere Anttila

Tel. +358 (0)  50 5233801
jere.anttila@stera.com

Sourcing Manager
Sourcing Manager

Marja Himanka

Tel. +358 (0) 40 4885231
marja.himanka@stera.com

R&D Manager
R&D Manager

Antti Kääriä

Tel. +358 (0) 40 4885247  
antti.kaaria@stera.com

Production manager
Production manager

Tommi Mero

Tel. +358 (0) 50 3033130
tommi.mero@stera.com

 

Steralux

Stera
Technologies Oy

Tierankatu 5
FI-20520 Åbo
Tel. +358 (0) 40 028 4571

Dataskydd »

 
 
 

kontakta oss

 







 

Jätä tämä tyhjäksi


 
 

 
Kontakta oss